Hakkımızda

Adil Alan ve Ahmet Koçyiğit tarafından kurulan Batı Limited Şirketimiz 16 yılı aşkın süredir Çorlu ve çevresine Mekanik / Makine, Elektirik / Otomasyon, Pnomatik ve Hidrolik, Teknik hırdavat, Nalburiye ve İş güvenliği(Pnömatik, Dişli, Kaplin, Zincir, kasnak, İş güvenliği, teknik hırdavat, hidrolik, mekanik ve makine parçaları) konusunda geniş ürün ve marka seçenekleri ile malzeme temin etmektedir. Çeşit ve stok tutma konusunda lider şirketlerden olup yaklaşık 50.000 çeşit malzeme stoklarımızda dır. Sürekli artan ve konusunda uzman personelimiz ile hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Borsa meydanında yenilenen binasına taşınması sayesinde, asıl amacı olan "kalite standartlarını yükseltmek" için kendi konumunda lider olan köklü şirketlerin ürünlerini daha fazla bünyesinde hazır olarak bulunura bilmektedir.

Şirket prensipleri içinde makul fiyat, hızlı teslimat, yüksek kalite ürünler, yenilikçi, dürüst ve sorumluluk sahibi ticaret anlayışı, çözüm odaklı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet çalışmaları bulunmaktadır, tüm personeli de bu prensipler doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutarak, bilgi ve becerileri ni en üst düzeyde tutmaktadır.

Batı Limited'in olan yüksek kalite de zengin ürün içeriği hedefine uygun olarak bayiliğini yaptığımız firmalar arasında Adell, Yakacık, Marshall, Autonics, Ekin Endüstriyel, Borsan, Omron, Nozbart, Parker, Legris, Rectus, Emcekare, Shell, Henkel-Loctite, Pemaks, Pakkens, Orko, Kama, Baylan, Hakan Plastik, Sardoğan, Borşen, PVD, Fırat, Soudall, Polisan, Adolin, Bocsh, Einhell, Pilsa, Promak, Stayer, İzeltaş Bostik, 3M Güvenlik gibi sektörün lider markaları tüketicilerine fiyat ve ödeme avantajları sağlamaktadır.

Ayrıca Batı limited çatısı altında Adolin , Altaş , Astur, Asturo , Ayvaz , Baylan , Benar , Berner , Beta , Bluetech , Bosch, Borsan, Caparol Aphina Max Filli Boya , Dew , Dolmar , Domak , Dyo , Eca , Egeli , Ego , Eınhell , Ersan , Fag , Festo , Fırat , Fısco , Fıve , Filtres , Gison , Gln , Hipaş , Hollowshaf , İzeltaş , Karbosan , Klinger , Klingspor , Konsan , Kraus , Lavor , Lazer, M.Gerin , Marshall , Mefa , Meg , Metabo , Mete , Osaka , Osram , Pemaks , Pendulun , Pik , Pil , Polisan , Pot , Power , Rato , Rectus , Red , Refko , Rohhma , Rulet , Sae S, afety , Schna , Skf , Steınel , Time , Veo , Vira , Völkel, Woltman , Würth , Yakacık , Yeşil Kundura, Yuma , Yuvas , Zengi , sista, tangit, egesan, 3M, Halat, Çivi, AS, Makita, TÜM, Fisco, Usag, Kanca, Norm, Depax, İzocam, Knipex, Waller, Klepsan, Tlv, gibi diğer marka ürünlerin de satışı yapılmaktadır.

Batı Limited sosyal projelerde görev alarak Çorlu’nun gelişimine katkıda bulunmaktadır.

WhatsappWhatsapp
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×